Twoje zamówienie zostało wysłane.

Coś poszło nie tak. Prosimy o kontakt mailowy: afryka@umk.pl

Afryka Reggae Festiwal (20-21.03.2020).

Rezerwacja biletów na 30 edycję

Cena karnetu/biletu przy rezerwacji: KARNET - 60 PLN; BILET - 35 PLN.

Formularz rezerwacji

Wszystkie pole są wymagane.

  • Możliwość jednorazowej rezerwacji maksymalnie 5 wejściówek (karnetów i/lub biletów).
  • Zarezerwowane wejściówki będą do odbioru i opłacenia w dniu koncertu (tj. KARNETY w piątek 20.03.2020; BILETY w piątek 20.03.2020 lub sobotę 21.03.2020) w kasie klubu „Od Nowa” w godzinach od 16.30 do 21.00.
  • Rezerwacje, które nie zostaną zrealizowane do godz. 21.00 zostają anulowane, a chęć zakupu biletu w oparciu o dokonaną rezerwację nie będzie honorowana.
  • Zamawiający otrzyma e-mail potwierdzający dokonanie rezerwacji.
  • POTWIERDZENIE REZERWACJI (e-mail), należy wydrukować w celu przedstawienia w kasie przed koncertem i wymiany na zarezerwowane bilety.
  • Możliwe jest również okazanie POTWIERDZENIA REZERWACJI w formie elektronicznej na smartfonie lub innym tego rodzaju urządzeniu.
  • W przypadku, gdyby powstały wątpliwości co do prawidłowości dokonanej rezerwacji, wymagne będzie również okazanie dokumentu tożsamości ze zdjeciem potwierdzajacego dane rezerwujacego bilety.
  • Zamówione rezerwacje bez okazania w kasie przed koncertem POTWIERDZENIA REZERWACJI nie będą honorowane.
  • Zamówienie rezerwacji w sposób opisany powyżej jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez zamawiającego powyższych zasad rezerwacji.
  • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań związanych ze sposobem dokonywania rezerwacji albo w przypadku powstałych trudności (np.: nie otrzymania maila zwrotnego z POTWIERDZENIEM REZERWACJI) prosimy o kontakt na adres afryka@umk.pl


AKREDYTACJE: INFO | DRUK ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika z siedzibą (87-100) Toruń, ul. Gagarina 11. Z Inspektorem Danych Osobowych można skontaktować się pisząc na adres: iod@umk.pl Dane są przetwarzane na podstawie: - art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 r. (RODO) w celu wykonania umowy/zamówienia, lub - art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 dla wykonania określonego celu będącego naszym prawnie uzasadnionym interesem (np.: ewidencjonowanie korespondencji). Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 6 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi od organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Dane nie będą przekazane do osób trzecich za wyjątkiem tych kontrahentów, bez których udziału nie można zrealizować zleconej usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.